Zajímavé odkazy

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, technika, nápoje, jídlo, ekonomie a ekonomika, nemoce, kultura, politika, rostliny, literatura, bankovnictví, filozofie, zločin a právo, český jazyk, náboženství a křesťanství, hardware, psychologie, věda, matematika, počítače, fyzika, příroda, sport, cestování atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: multimédia, Super online flash hry, hyperlinky, Online testy zdarma, Obrázky na plochu, Dopravní značky, Americké federální vlajky, Slovník pojmů Co je to?, Le Omaha Hold’em poker, Biografie slavných osobností, internet, Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Náš tip

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, přístroje, dopravní prostředky, stavby, hudba, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, láska, květiny, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, symboly, věda, muži, ovoce, ptáci, halloween, nápoje, hmyz atd.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, cestování, školství, F, Chicago, Vlajky států a zemí světa, tipy, Tapety na PC, Online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, Přehled formátů souborů, pro dospělé

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Informace

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Logické hry, Barbie hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Deskovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, Open format, humor, Online vánoční magazín, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotografie Charisma Carpenter, Pozadí na PC, Super online hry zdarma, webové stránky, webovky

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Počítačové tapety pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, počítač, displej, PC, tablet, mobil, notebook, monitor, smartphone a pro operační systémy Windows XP, SUSE Linux, Windows Me, OSX, macOS, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 10, Red Hat Linux, Windows NT, Windows 2000. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, květiny, kytky, rostliny, wallpapery, noční města, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, sportovní pozadí, dopravní prostředky, zvířata, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, letadla, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, 854x480, 800x1280, 1600x1200, 1280x1024, 412x846, 1536x2048, 1440x960, 1024x768, 1600x2560, 1280x768, 375x667, 1280x960, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 2560x1440 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Internet, síť

Pozadí na PC - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. doporučujeme pro mobil, monitor, ultrabook, notebook, PC, obrazovka počítače, smartphone, displej, tablet, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows NT, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Lubuntu, Android, Windows 10, OSX, BlackBerry OS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií květiny, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, motorky, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Dostupná rozlišení jsou 1440x900, 800x600, 1920x1280, 1366x768, 1152x864, 640x480, 1080x1800, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 320x568, 360x720, 375x812, 1280x800, 1152x768, 1200x1920 atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Oblíkačky, Logické hry apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, grafiku apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, politici, mytologie, psychologie, herectví, herci a herečky, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, žurnalisté a novináři, školství a vzdělávání, přezdívky, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, poruchy, osobnosti, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, info, Obrázky k vytištění a vybarvení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory regionů a království, Vše o Vánocích, Austria, odkazy, Nej hry online, linky

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, zelenina, halloween, rostliny, láska, květiny, náboženství, ptáci, nástroje a přístroje, symboly, věda, muži, nápoje, Vánoce a Advent, mapy, přístroje, hudba, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, hmyz, ovoce atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, poruchy, herectví, herci a herečky, zločin a právo, školství a vzdělávání, politika, mytologie, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, psychologie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, státní správa, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, lékařství, historie, národnost atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Životopisy slavných osobností, M, počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zajímavosti, Vlajky států obrázků, Kliparty pro Office, Luis Alberto Suárez, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Gwen Stefani fotky
Celebrita Mila Kunis
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fotogalerie modelky Eri Aikawa
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Odkazy na užitečné webové stránky
Zábava a hry nejen na dovolenou
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání, gratulace
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Jessica Biel
Celebrita Emma Watson
Tipy na Partnerské weby
Vlajky Oceánie
Lionel Messi Arjantinli futbolcu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.