Naše tipy

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slováci, Florida Panthers, Rétorika, Rock ‚n‘ Roll, Američan, Náboženství, Hudba, Prezidenti, Dramatik, Philadelphia Flyers, Křesťanství, Voják, Dallas Stars, New Jersey Devils, Textařka, Sebevražda, Prezident USA, Vůdce, Brno, Textař, Exilový prezident, Komunisté, Faraon, Hudebnice, Němci, Francie, Češi, Archivář, Císař, Herec, Husité, Angličané, Trest smrti, Generalissimus, Ital, Kladno apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v displej, tablet, PC, monitor, mobilní telefon, phablet, mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows NT, Linux Fedora, Java ME, Red Hat Linux, Linux Mint, Mac, Lubuntu, Windows XP. Tapety na plochu PC z kategorií sportovní pozadí, hudební tapety, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, zvířata, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, auta, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1024x600, 750x1334, 393x786, 1152x864, 2160x3840, 640x480, 1536x864, 1440x2560, 2048x1080, 360x640, 2560x1600, 1440x960, 1280x768, 1600x1200, 412x846, 1536x2560 atd.

Náš tip

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Moudrosti, rčení, aforismy, výroky, motta, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, rčení, aforismy, výroky, motta, moudra, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o životě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Tapety na PC, Kliparty pro Office, zeměpis, zdroje informací, Tapety na plochu Dopravní prostředky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Počítačové tapety pro Windows, Hry pro kluky, Yasmine Bleeth, pro dospělé, zadarmo, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Pensylvánie, New Jersey, Tennessee, Connecticut, Kansas, Indiana, Arkansas, Nebraska, Iowa, Severní Dakota, Rhode Island, Kentucky, Idaho, Nové Mexiko, New Hampshire, Louisiana, Minnesota, Arizona, Utah, Wisconsin, Texas, Virginie, Florida, Aljaška, Havaj atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Farmářské hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Omalovánky, Logické hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Keywords:URL, počítače, Webové online testy zdarma, info, Brittany Murphy fotky, volný čas, H, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, SMS přání k jmeninám podle jmen, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států obrázků

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

World wide web, internet

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Omalovánky zdarma, Obrázky, kliparty, Vše o Vánocích, odkaz, Drew Barrymore fotky, internet, pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Biografie známých osobností

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, Pro dívky, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Internet, síť

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, země EU, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak převést soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: A, Webové online testy zdarma, tipy, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Webové html5 hry zdarma, Greenland, Přehled souborových přípon, Federace USA, webové stránky

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Santa, Alkoholový kalendář, Vosí hnízda, Televize, Koledy, Vánoční hvězda, Vánoční stromek, Popelka, Santa Claus, Anděl, Jmenovky, Přání, Mrazík, Drážďany, Vykrajovátka, Francouzsky, Milka, Linux, Stromeček, Rostliny, Špalda, Štědrý večer, Tichá noc, Vánoční filmy, Vídeňský punč, Vinná klobása, Zima, Vánoční stromeček, Rumové řezy, Kavkazská jedle apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Informace

Klíčová slova: doporučujeme, školství, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Počítačové tapety pro Windows, kuriozity, Obrázky krásných sexy žen., Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, Seznam vlajek měst České republiky, zajímavosti, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hazard a gambling, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Rose McGowan
Penelope Cruz
Doporučené internetové odkazy
Charlize Theron
Casino virtuel
Tipy na Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Bahrain
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Sandra Bullock
Země světa
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Pink
Celebrity, herečky, zpěvačky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.