Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Oklahoma, Indiana, Arkansas, Virginie, Maine, Aljaška, Oregon, Utah, Louisiana, Georgie, Kansas, Ohio, Vermont, Wyoming, Nové Mexiko, Alabama, Iowa, New Jersey, Jižní Karolína, Havaj, Massachusetts, Minnesota, Illinois, Severní Karolína, Montana atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled formátů souborů, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Tapety pro Windows, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled států světa a jejich vlajek, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Full HD pozadí na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Hry pro dívky online

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Ftipy, vtipné texty, vtípky, fóry, frky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, vtípky, fóry, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O ženách, O Němcích, O Slovácích, O mužích, O Windows, O škole apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Wallpapery na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro monitor, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, PC, tablet, smartphone, notebook, mobil, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows XP, Java ME, OSX, Linux Fedora, Mac, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Slackware, Windows 7. Full HD wallpapers na PC z kategorií velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, zvířata, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, Formule 1, ptáci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, květiny, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2048, 1366x768, 1280x720, 1152x1920, 2560x1440, 2048x1080, 854x480, 1152x864, 1920x1280, 2160x3840, 320x568, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1920x1080, 1600x2560 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Vánoční online hry a podobně.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Hry pro nejmenší online, Tým NHL Tampa Bay Lightning, Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, internet, Blahopřání, gratulace, humor, pro děti, Online hry zdarma

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, jak převést soubory následujících typů: písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, obrazy disků, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, grafiku apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, počítače, chemie, zločin a právo, nápoje, kultura, jídlo, literatura, internet, účetnictví, materiály, psychologie, český jazyk, lékařství a medicína, bankovnictví, politika, rostliny, fyzika, latina, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, software, technika atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: F, Full HD wallpapers na PC, cestování, Úspory a spoření, kuriozity, Dopravní značky, zadarmo, Cestovatelské pojmy, termíny, slang, Vlajky zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Cesmína, Jmenovky, Film, Adventní neděle, Květiny, Stromeček, Plzeň, Křesťanství, Brno, Text, Recepty, Osvětlení do oken, Sněhulák, Bůh, Papírový vánoční stromek, Vykrajovátka, Vánoční hvězda, Koleda, Třásně, Desktop, Televize, Historické ozdoby, Pokrmy, Dia, Vánoční svícen, Milka, Osvětlení, Vánoční svíčky, Keramický adventní věnec, Neviňátko, Píseň apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Závody aut, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Síť, technika, kultura, informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Vražedkyně, Imitátor, Československo, Dallas Stars, Obchodník, Zpěvák, Olympijští vítězové, New Jersey Devils, Mluvčí, Ministr, Lord, Sochař, Textař, Dabérka, Manýrismus, Architekt, Trest smrti, První republika, Scénárista, Vrah, Prezident USA, Romantismus, Olympijský vítěz, Básníci, Gymnasté, Faraon, Protektorát, Prezidenti USA, Husité, Diplomat, Poslanec, Teolog, Producent, Politik, Právník apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, linky, Slovník pojmů Co je to?, Jenny Mc Carthy, počítače, internetové stránky, webové stránky, Vietnamská Hanoj, tipy, F, Dopravní značení

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, umělci a umění, osobnosti, přezdívky, mytologie, historie, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, filozofie, národnost, záliby a hobby, státní správa atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky jednotlivých států USA, V, Sexy Heidy Klum, zdroje informací, Seznam souborových přípon, odkaz, P, Full HD tapety ke stažení, Prapory českých měst, Dubai, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

SMS přání k jmeninám podle jmen
Vlajka Svaté Lucie
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
O filmech Avatar 1 a 2
Sudan
Tipy na Partnerské weby
Obrázky ke stažení na plochu
Tipy na užitečné weby
Kate Moos sexy photos
Doporučené internetové odkazy
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Sexy Ashley Olsen
Doporučené odkazy
Aktuální počasí, srážky, meteoradar
Historie cestování

Děkujeme vám za vaši návštěvu.